گرفتی ما رو؟

البته امروز در نقاطی از کشور باران خواهد بارید و بخش‌هایی نیز آفتابی خواهند بود. بقیه مناطق نیز چیزی بین این‌دو. البته یقیناً خورشید ابتدا طلوع و سپس غروب خواهد کرد.

امسال یک میلیارد تن حبوبات برداشت شد و سه میلیارد تن بذر غلات بین کشاورزان توزیع شد. همچنین یک میلیون ماهی پرورش داده شد و صدهزار کلاس مدرسه در مناطق محروم افتتاح شد. شنوندگان عزیز دقت کنند میلیارد نه صفر و ملیون شش صفر دارند و طبعاً صدهزار نیز پنج صفر، منظور این‌ها اعداد بزرگی هستند.

امروز رئیس‌جمهور -از آن‌جا که از او خوشمان نمی‌آید- طی سخنانی پشت تریبونی مسایلی را مطرح کرد.

از شبکه فلان صدا و سیما مزاحم شدم. می‌خواستم بپرسم نظر شما به طور کلی چیست؟

امروز چهاردهم محرم 1416 قمری مطابق با یک تاریخی در تاریخ شمسی؛ 1456 کیلومتر مانده به کربلا است.

مطمئن باشید در تمام جهان جنگ و خونریزی و نسل‌کشی و سیل و طاعون و وبا و غیره برقرار است و شما بینندگان عزیز می‌توانید شب با شکر خدا سر بالین بگذارید.

بینندگان عزیز، رئیس‌جمهور زرشکستان جنوبی طی دیداری با نخست‌وزیر زرشکستان شمالی وی را تهدید به مقابله نظامی نمود. البته قبل از تهدید اراجیفی نیز در باب صلح سرود که اهمیتی ندارند.

شنوندگان عزیز، رئیس‌جمهور زرشکستان جنوبی طی دیداری با نخست‌وزیر زرشکستان شمالی مهمترین مسایل منطقه و جهان را بررسی کردند. از جزئیات دیدار به علت خرابی (ضبط) خبرنگار بی‌خبریم. به هر حال اگر لازم می‌دانید حاضریم عذر بخواهیم.

خوانندگان عزیز، رئیس‌جمهور زرشکستان جنوبی طی دیداری با نخست‌وزیر زرشکستان شمالی از برقراری صلح در منطقه استقبال کرد و اضافه نمود دوستی ملت زرشکستان جنوبی و شمالی قدمتی به طول تاریخ دارد.

دم‌نوشت: افکار عمومی راحت فیلم می‌شوند.
نظرات ارسال شده

هیچ نظری تا به حال ارسال نشده است.